reklamy wiktor

od 1995 roku.

Reklama podświetlana Nowy Sącz

reklama świetlna nowy sącz - reklamywiktor.pl

Reklama podświetlana

Reklama świetlna wykonana przez naszą firmę na terenie Nowego Sącza to elegancka prosta forma, czysty komunikat, a ektowne podświetlenie to podstawowe cechy kasetonów frezowanych z dibondu.

Reklama świetlna dibond to aluminiowa, wielowarstwowa płyta kompozytowa z polietylenowym rdzeniem, która jest powszechnie stosowana w branży marketingowej. Płyta Dibond jest lekka, sztywna, idealnie płaska z trwałymi powłokami, nie przepuszczająca światła, nadaje ekskluzywny wygląd reklamie.

Połączenie lica z dibondu, który nie przepuszcza światła i plexi, która je doskonale rozprasza pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów zarówno w dzień jak i w nocy.

Kasetony frezowane z dibondu pod względem estetyki zdecydowanie górują nad tradycyjnymi kasetonami reklamowymi oferowanymi na terenie Nowego Sącza. Kasetony wykonujemy z pleksi w ramie aluminiowej. Po zmroku świecą tylko napisy wyfrezowane w płycie dibond, które są podklejone pleksi ze specjalistyczną folią translucentną i podświetlone energooszczędnymi modułami LED.

Grafika kasetonów z dibondu może być wzbogacona o podświetlane litery przestrzenne lub napisy z efektem halo.

Kasetony aluminiowe

Są doskonałym przykładem reklamy świetlnej, której usługę oferujemy na terenie Nowego Sącza. Nasze kasetony cechuje wysoka jakość wykonania i odporność na warunki atmosferyczne. Wykonujemy każdy wymiar kasetonu (jednostronne i dwustronne), konstrukcja jest oparta na profilu aluminiowym,o szerokości od 10 do 20 cm, malowanym proszkowo na dowolny kolor. Lico kasetonu wykonane jest z plexi lub poliwęglanu komorowego. Oświetlenie stosowane w kasetonach to wysokiej jakości moduły LED. Grafika do podświetleń może być w formie pełnokolorowego wydruku solwentowego (zdjęcie) lub wycinana ploterowo z folii translucentnych, istnieje możliwość łączenia obu technik.

Reklama Świetlna

Stanowią elegancką i prestiżową, przyciągającą wzrok reklamę, którą z pewnością zauważy każdy mieszkaniec Nowego Sącza. Istnieje możliwość wykonania liter o różnych rozmiarach i rodzaju czcionki. Front liter to pleksi w dowolnym kolorze, boki wykonane są z pcv lub z giętej taśmy aluminiowej. W środku liter instalujemy moduły LED, dpowiednie rozmieszczenie modułów daje efekt równomiernego oświetlenia liter. LED-y są niezwykle energooszczędne i długotrwałe, z reguły ich żywotność mierzy się w dziesiątkach tysięcy godzin pracy. Ponadto litery można wykonać: świecące do tyłu (efekt halo – aureola na elewacji za literą). Do zapalania, gaszenia i innych efektów stosujemy elektroniczne sterowniki i programatory.