reklamy wiktor

od 1995 roku.

Banery reklamowe Nowy Sącz

banery nowy sącz - reklamywiktor.pl

Banery reklamowe Nowy Sącz

Druk banerów reklamowych Wielkoformatowe płachty materiału z nadrukowanym komunikatem stanowią bardzo powszechną formę reklamy. Banery reklamowe można spotkać niemal wszędzie. Wiszą na ogrodzeniach i ścianach budynków, pojawiają się we wnętrzach, rozpięte na specjalnych stelażach, a także nierzadko widnieją na tablicach, przypominając niewielkie billboardy. Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności i szerokiemu zastosowaniu. Na powierzchni materiału można umieścić dowolny projekt – zarówno zdjęcie, jak i kolorową grafikę wektorową czy pokaźnych rozmiarów napis.

Do wykonania banerów reklamowych wykorzystujemy materiał plandekowy PCV (polichlorek winylu). Tego rodzaju płachty charakteryzują się wzmocnioną strukturą, dzięki czemu nie pękają podczas naciągania oraz są odporne na niesprzyjające warunki. Ponadto wzmocniona gramatura materiału sprawia, że w ten sposób przygotowane reklamy mogą być wystawione na długookresową eksploatację. Doskonale sprawdzają się zatem również na zewnątrz.

Baner reklamowy jest świetnym nośnikiem, wykorzystywanym również jako uzupełnienie innych materiałów promocyjnych (m.in. ulotek, oklejonych witryn sklepowych). Bez problemu można po niego sięgnąć nawet z ograniczonym budżetem. Jest rozwiązaniem ekonomicznym, a przy tym spełnia swoją funkcję informacyjną oraz dekoracyjną. Ostatni czynnik zależy jednak przede wszystkim od opracowanej grafiki.